Apartment Old Town Reina Sofia 3 - Puerto del Carmen
Wyspy Kanaryjskie to bardzo popularny kierunek wakacji wśród turystów na całym świecie! Wyspy Kanaryjskie to liczne, gorące plaże, atrakcje dla każdego, kurorty i specjalna kanaryjska kuchnia, która jest połączeniem smaków Hiszpanii z tymi afrykańskimi. Popularniejsze kierunki to m.in. Gran Canaria, Lanzarote, Teneryfa czy Fuerteventura, ale na wyspach znajduje się wiele mniejszych i mniej obleganych przed turystów kurortów. Wybierz miejsce dla siebie i rezerwuj hotel na wyspach!
Apartment Old Town Reina Sofia 3domki letniskowe i całoroczne
Cena od
55 EUR
WiFi
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
ES
nie jest możliwy
Pobyt dzieci
Cena od
55 EUR
WiFi
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
ES
nie jest możliwy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: klimatyzacja, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, sejf, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, tylko dla dorosłych, Możliwe wystawienie faktury, WiFi, dostęp do Internetu, bezpłatne WiFi, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, pokoje dla niepalących, WiFi dostępne w całym obiekcie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 12:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartment Old Town Reina Sofia 3 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Okazanie negatywnego wyniku testu PCR na koronawirusa (COVID-19) jest obowiązkowe, aby zameldować się w tym obiekcie.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 2 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 40 mkw).