Apartment Sunflower - Puerto de Santiago
Wyspy Kanaryjskie to bardzo popularny kierunek wakacji wśród turystów na całym świecie! Wyspy Kanaryjskie to liczne, gorące plaże, atrakcje dla każdego, kurorty i specjalna kanaryjska kuchnia, która jest połączeniem smaków Hiszpanii z tymi afrykańskimi. Popularniejsze kierunki to m.in. Gran Canaria, Lanzarote, Teneryfa czy Fuerteventura, ale na wyspach znajduje się wiele mniejszych i mniej obleganych przed turystów kurortów. Wybierz miejsce dla siebie i rezerwuj hotel na wyspach!
Apartment Sunflowerapartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
3
Cena od
64 EUR
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
UK RU ES
Liczba pokoi
3
Cena od
64 EUR
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
UK RU ES
Cena od: 64 EUR / 1 dzień
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
Obiekt Apartment Sunflower usytuowany jest w miejscowości Puerto de Santiago. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Playa de Callao Chico – 700 m, Plaża Playa de la Arena – niecały kilometr, Plaża Playa de Punta Blanca – 1,2 km.
W naszej ofercie m.in.: taras, bezpłatny parking, WiFi, parking przy ulicy, odkryty basen, Możliwe wystawienie faktury, taras słoneczny, parking, odkryty basen (czynny przez cały rok), bezpłatne WiFi, WiFi dostępne w całym obiekcie, dostęp do Internetu, basen, basen, winda, pokoje dla niepalących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartment Sunflower o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 150 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne - 95 mkw).


Puerto de Santiago
Oferta naszego partnera Booking.com BG.449331
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: juratapodniebem.pl